سه‌شنبه, 24 تير 1399
 
 • ساعت : ۱۷:۲۹:۱۸
 • تاريخ :
   ۱۳۹۲/۱۱/۰۵ 
 • تعداد بازدید : 5584
 • کد خبر : ۳۴۸۳۶
دكتر بهزاد قره یاضی با ابلاغ وزیر جهاد كشاورزی به ریاست پژوهشكده بیو تكنولوژی كشاورزی ایران منصوب شد

   
دکتر بهزاد قره یاضی با ابلاغ وزیر جهاد کشاورزی به ریاست پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران  منصوب شد

 

    طی مراسمی با حضور دکتر اسکندر زند معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی ، حجت الاسلام والمسلمین سعیدیان نماینده ولی فقیه در سازمان ، دکتر طهماسبی معاون پژوهش وفناوری و جمعی از مدیران و روسای موسسات تحقیقاتی درمحل پژوهشکده بیوتکنولوژی شنبه 5 بهمن 92 مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید این پژوهشکده برگزارشد. در این مراسم  پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی  ضمن تقدیر ازخدمات آقای دکتر جواد شخص توکلیان موفقیت وی را در فعالیت های دیگرتبریک گفت و برای دکتر بهزاد قره یاضی رئیس جدید پژوهشکده بیوتکنولوژی آرزوی موفقیت کرد. در ادامه، دکتر قره یاضی طی سخنانی ضمن ابراز تشکرازمهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی و دکتر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش وترویج کشاورزی  اظهار امیدواری کرد با همت کلیه همکاران پژوهشکده که در سالهای پیش عمدتا توسط وی انتخاب و مشغول به کار شده اند ، بتواند پژوهشکده را به سمت اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید پیش برده و به چشم انداز 1404 نزدیک کند. وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز  افتخار از همکاری با دولت تدبیر وامید و شخص معاون محترم وزیر و رییس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی اعلام کرد تمام تلاش خود را جهت ارتقا و اعتلای بیوتکنولوژی کشاورزی کشور انجام داده و از زحمات مدیران و مسوولان فعلی و سابق پژوهشکده تشکر کرد. 
    در ادامه دکتر اسکندر زند معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی جایگاه بیوتکنولوژی را در تحقیقات کشاورزی بسیار رفیع دانست و اظهار امیدواری کرد تا با محوریت پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی بین سایر موسسات تحقیقاتی که دارای بخش های تحقیقاتی همنام و یا  مشابه پژوهشکده می باشند با هماهنگی لازم  حامی و پشتیبان یکدیگر شوند. دکتر زند در ادامه ضمن توصیه به عدم موازی کاری پژوهشکده با سایر موسسات تحقیقاتی سه هدف مهم پرداختن به وظایف اساسی ،کمک به پیشرفت سایر موسسات تحقیقاتی و درخشش در کشور و منطقه را از اهداف مدنظر خود در  پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی برشمرد و اظهار امیدواری کرد با مدیریت جدید فضایی صمیمی و لطیف در پژوهشکده حاکم شود بطوریکه همکاران این احساس را داشته باشند که به خانه دوم خود می روند و احساس آرامش و رضایت کنند.

    معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در انتها ضمن تاکید بر نیاز به رهبر در محیطهای تحقیقاتی  عدم پرداختن به حاشیه کاری در پژوهشکده را اولین و مهمترین شاخص کاری وزیر محترم و خود در پژوهشکده برشمرده و ضمن تاکید بر استفاده از تمام ظرفیتها  این اطمینان را داد که اولین شعار ما اعتلای مملکت ،نظام و سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی خواهد بود.

   در انتهای این مراسم حکم ریاست پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران با امضای مهندس حجتی وزیر جهادکشاورزی توسط دکتر زند معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به دکتر قره یاضی ابلاغ شد.

   گفتنی است دکتر قره یاضی بنیانگذار پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران بوده و از بدو تاسیس تا مهر ماه سال 1384 ریاست این پژوهشکده را عهده دار بوده است ، وی برای دومین مرتبه به ریاست این پژوهشکده مهم و استراتژیک  منصوب شد.

روابط عمومی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران  

   

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.7.4.0
  V5.7.4.0