دوشنبه, 29 مهر 1398
 • ساعت : ۱۵:۳۵:۳
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
 • تعداد بازدید : 779
 • کد خبر : ۱۱۵۷۸۸
در مراسمی با حضور دکتر رسول زارع  قائم مقام سازمان:
از خدمات دكتر علی علیزاده تقدیر و دكتر جهانفر دانشیان به عنوان رئیس اداره دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنا و دكتر سعید پورداد به عنوان سرپرست دفتر امور پژوهشی منصوب و معرفی شدند

در مراسمی با حضور دکتر رسول زارع  قائم مقام سازمان:
از خدمات دکتر علی علیزاده تقدیر و دکتر جهانفر دانشیان به عنوان رئیس اداره دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنا و دکتر سعید پورداد به عنوان سرپرست دفتر امور پژوهشی منصوب و معرفی شدند
 


  نشست تودیع و معارفه رئیس اداره دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنا و دفتر امور پژوهشی سازمان با حضور دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان، دکتر کامبیز بازرگان معاون پژوهش و فناوری، جمعی از مدیران کل دفاتر ستادی، کارشناسان دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنا و رئیسان گروه های دفتر دفتر امور پژوهشی سازمان دوشنبه 15 مهر سال جاری در سالن اندیشه برگزار شد. در این مراسم  آقایان دکتر جهانفر دانشیان به عنوان رئیس اداره دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنا و دکتر سعید پورداد به عنوان سرپرست دفتر امور پژوهشی معرفی شدند.    
حجت الاسلام سعیدیان مسئول نمایندگی حوزه ولی فقیه در سازمان با اشاره  به آیاتی از قرآن پیرامون اهمیت خودارزیابی اعمال انسان پیش از مرگ، بر لزوم ارائه عملکرد اثربخش از سوی مدیران در ایام بر عهده داشتن مسئولیت تاکید کرد. وی مجموعه مدیران سازمان تات را متعهد و متخصص توصیف کرد و سرلوحه قراردادن احساس حضور در محضر پروردگار و خود را پاسخگو به خدای متعال دانستن در مسئولیت های شغلی را یادآور شد. 
دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان با اشاره به تلاش های صورت گرفته در دفتر امور پژوهشی، وظایف این دفتر را در اجرای سیاست های پژوهشی سازمان و به انجام رساندن ماموریت های حاکمیتی مهم ارزیابی کرد. وی برگزاری جلسه تودیع و معارفه را فرصت مناسبی  برای سپاسگزاری از همکاران آن دفتر دانست که مدیران با اتکا به تلاش همکاران خود می توانند به موفقیت های مدیریتی دست یابند لذا شایسته است در چنین جلساتی از تلاش جمعی همکاران دفاتر که عموما در پشت صحنه بوده و دیده نمی شوند به نشان قدرشناسی یاد شود. 
قائم مقام سازمان با اشاره به فضیلت های اخلاقی دکتر علی علیزاده، دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنا را ساختاری چابک و اثربخش توصیف کرد که نحوه شایسته رسیدگی به مطالبات اعضای هیات علمی می تواند نقش مهمی در رفع و رجوع مصالحه آمیز موضوعات ارجاعی داشته باشد. 
وی با اشاره به عملکرد مطلوب دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنای سازمان ، تلاش های دکتر علیزاده و همکاران ایشان را در تدوین آئین نامه های ارتقا و ترفیع شایسته تقدیر دانست. 
دکتر رسول زارع با اشاره به انتصاب دکتر دانشیان به عنوان سرپرست دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنای سازمان ، وی را فردی دانشمند توصیف کرد که  اشراف علمی ایشان در حوزه های ایمنی زیستی و تراریخت همواره برای سازمان مورد استناد و بهره برداری بوده است. 
قائم مقام سازمان ، دکتر دانشیان را مدیر شایسته ای در برعهده گرفتن اداره دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنای سازمان توصیف کرد که ماموریت های مهمی از جمله تدوین دستورالعمل های ترفیع و ارزشیابی عالی سازمان تحت مدیریت ایشان همچون گذشته به خوبی انجام خواهد شد.  
دکتر رسول زارع در قسمت دیگر از برنامه تودیع و معارفه امروز، با اشاره به سوابق مدیریتی دکتر سعید پورداد در موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور وی را فردی دانشمند و دارای تجارب ارزنده علمی و مدیریتی توصیف کرد که در ایام برعهده داشتن مدیریت معاونت تحقیقات دیم در سرارود کارنامه درخشانی از فعالیت های قابل توجه از خود به یادگار گذاشته و حسن خلق ایشان بین همکارانشان زبانرد است. وی با اشاره به انتصاب دکتر سعید پورداد به عنوان مدیر کل دفتر امور پژوهشی ابراز امیدواری کرد این دفتر بتواند تحت مدیریت ایشان در  تحقق اهداف مهمی همچون اثربخشی و چابک سازی در ارائه خدمات به کلیه واحدهای زیرمجموعه سازمان در کل کشور  بیش از پیش موفق باشد.  
دکتر بازرگان معاون پژوهش و فناوری سازمان در سخنانی با اشاره به لزوم قدردانی از مدیرانی که در پایان مسئولیت خود و بعد از تودیع،  نام نیک از خود به یادگار می گذارند آن را افتخاری دانست که به شکرانه سربلندی در مسئولیت محوله باید مانند روز اول انتصاب این موفقیت را تبریک و شادباش گفت. وی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی را سازمانی فرهیخته دانست که تغییر در چیدمان مدیریتی آن، همواره بر مبنای کار کارشناسی برای تحقق اهداف کلان سازمان بوده است. 
دکتر بازرگان با اشاره به فضیلت های اخلاقی دکتر علیزاده ، جدیت و صراحت در بیان دیدگاه های کارشناسی را از شاخصه های مهم حرفه ای و مدیریتی ایشان برشمرد که در حقیقت این مولفه، گمشده ای است که سازمان در برخی از مواقع در جلسات به این شجاعت و صراحت لهجه نیاز دارد تا بتوانیم بدون جانبداری و ملاحظه کاری با ارائه نقطه نظرات صحیح جلوی تصیمیم گیری های غلط را بگیریم. 
معاون پژوهش و فناوری سازمان ضمن تبریک انتصاب دکتر دانشیان در سمت رئیس اداره دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنای سازمان برای دکتر پورداد در سمت مدیر کل امور پژوهشی در سازمان آرزوی موفقیت کرد. وی با اشاره به سوابق ارزنده پژوهشی دکتر پورداد ابراز امیدواری کرد این دفتر بتواند با بهره مندی از تجربیات ایشان رویکرد برنامه محوری معاونت پژوهش و فناوری سازمان را بیش از پیش دنبال کند. 
دکتر دانشیان رئیس جدید اداره دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنای سازمان با تشکر از همکاران خود در ایام برعهده داشتن دفتر امور پژوهشی سازمان موفقیت های حاصل شده را مرهون تلاش آنان دانست و از یکایک همکاران این دفتر تشکر و قدردانی کرد. 
دکتر پورداد سرپرست جدید دفتر امور پژوهشی سازمان با تشکر از حسن اعتماد دکتر خاوازی و دکتر بازرگان در محول نمودن سرپرستی این دفتر ابراز امیدواری کرد بتواند با بهره مندی از  ظرفیت های موجود، وظایف محوله را در اجرای سیاست های ابلاغی سازمان با قوت مضاعف پیگیری نماید.  
دکتر علیزاده اجرای وظایف محوله در دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنای سازمان را مرهون تلاش یکایک همکاران خود دانست و از همراهی آنان در ایام برعهده داشتن این مدیریت تشکر کرد. وی با اشاره به گستردگی فعالیت های این دبیرخانه اعلام داشت هیات ممیزه دارای 6 کمیسیون است که از سال 94 تا سال 98 که مسئولیت آن بر عهده اینجانب بوده است حدود 300 جلسه برگزار نموده است. دکتر علیزاده با اشاره به تعداد اعضای هیات علمی سازمان و کاهش آن در سال های اخیر، خلاصه ای از روند کاری و عملکرد این دبیرخانه ارائه داد. وی با اشاره به ماهیت این دبیرخانه در پاسخگویی به سوالات مالی، اداری و استخدامی 2034 عضو هیات علمی ، یادآور شد این دبیرخانه از تمامی توان و ظرفیت قانونی و پرسنلی خود برای ارائه خدمات به اعضای هیات علمی در سراسر کشور استفاده کرده است که امیدوارم خدمات ارائه شده، رضایت این عزیزان را کسب کرده باشد و چنانچه نقصانی بوده است از همه همکاران حلالیت می طلبم.  


در پایان این مراسم با حضور دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان و دکتر بازرگان معاون پژوهش و فناوری سازمان  با اعطای  لوح تقدیر از خدمات دکتر علی علیزاده قدردانی شد. هم چنین طی احکام جداگانه ای انتصاب آقایان دکتر جهانفر دانشیان به عنوان رئیس اداره دبیرخانه های هیأت ممیزه و هیأت امنا سازمان و دکتر سعید پورداد به عنوان سرپرست  دفتر امور پژوهشی به آنان ابلاغ شد. 
 روابط عمومی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی 

 

 
 

امتیاز :  ۲/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0