چهارشنبه, 7 اسفند 1398
 • ساعت : ۹:۱۰:۱۹
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ 
 • تعداد بازدید : 1441
 • کد خبر : ۱۱۳۵۰۱
نشست صمیمی حجت الاسلام تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد كشاورزی با تشكل های جهادی در مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی

نشست صمیمی حجت الاسلام  تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد كشاورزی با تشكل های جهادی در مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان عربی ، 14 مردادماه سال جاری ، نشست صمیمی حجه الاسلام تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی و هیات همراه با تشکلهای جهادی استان آذربایجان غربی در فضایی صمیمی در سالن اجتماعات این مرکز  برگزارشد.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی طی سخنانی در این نشست  اظهار داشت : پایه اصلی موفقیت و پیروزی های کشور روحیه انقلابی وجهادی جهادگران هستند که بی منت درکشور فعالیت می کنند.

حجت الاسلام تقوی در نشست با تشکل های جهادی استان با اشاره به اینکه کارجهادی تشکل های جهادی در آذربایجان غربی امیدوار کننده و امیدبخش است تصریح کرد: جهادگران با وجود مشکلات موجود کارهای بزرگی را انجام داده اند که بی نظیر هستند. وی بااشاره به اینکه گروه های جهادی نباید منزوی شوند خاطر نشان کرد: جهادگران هسته های اصلی ومرکزی دراستان ها هستند که با هم افزایی میتوانند مشکلات کشور راحل و محرومیت راریشه کن کنند.

 رئیس شورای عالی زکات کشور، آذربایجان غربی را یک استان استراتزیک برشمرد و اظهار کرد: هرتحول و حرکتی دراین استان برکل کشور تاثیر می گذارد ، بنابراین لازم است گروه های جهادی برای محرومیت زدایی دراین استان پای کار بیایند.

 حجت الاسلام تقوی یادآور شد: گروه های جهادی گنجینه وسرمایه ملی هستند که باید ازاین پتانسیل به خوبی استفاده کرد. وی ادامه داد: اکثرنیروهای جهادی کشور از نخبه ها هستند و به جرات می توان گفت تعداد نیروهای فعلی جهاد گر بیشتر از اوایل انقلاب است.

بنا به این گزارش ،  در این جلسه نمایندگان تشکلها با ارائه گزارشی از وضعیت موجود تشکلهای استان  ، اعلام نیاز بر حمایت مسئولان وزارتی و کشوری از این تشکلها را اعلام داشته و بر ادامه فعالیتها با توان بیشتر تاکید نمودند. 

حجت الاسلام  تقوی نیز  طی سخنانی در این جلسه بر اهتمام دولت و مسئولان نظام و بخصوص وزارت جهاد کشاورزی بر رفع موانع و مشکلات مردم و بخصوص بازنشستگان وزارت جهاد کشاورزی  و همچنین اجرای نظام هماهنگ  حقوق این قشر تاکید نمود و جهت پیگیری این امر نیز  قول مساعد داد.

در ادامه این برنامه هم اندیشی ،  نمایندگان تشکلها  به ارائه گزارش فعالیتهای جاری خود پرداختند و به دنبال آن ، جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید. 

در پایان این جلسه روانلو رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی  با ارائه گزارشی کوتاه از وضعیت مرکز و فعالیتهای جاری آن ،  بر ادامه حمایت وزارت جهاد کشاورزی  از جهاد علمی محققان مراکز تحقیقاتی تاکید نمود  و توجه بیشتر به مراکز علمی از سوی مسئولان را خواستار شد. 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0